Vítejte na stránkách mladých hasičů Brada-Rybníček

Sportovní oddíl SDH Brada - Rybníček i v roce 2023 děkuje Královéhradeckému kraji za podporu na sportovní činnost.

Sportovní oddíl děkuje za podporu v roce 2023 obci  Brada Rybníček.

Sportovní oddíl SDH Brada - Rybníček i v roce 2022 děkuje Královéhradeckému kraji za podporu na sportovní činnost.

Sportovní oddíl děkuje za podporu v roce 2022 zastupitelum obce  Brada Rybníček a RNDr. Františku Kolářovi, firma AMIRO, s.r.o.

Sportovní oddíl SDH Brada - Rybníček děkuje Královéhradeckému kraji za podporu na sportovní činnost v roce 2021.

Sportovní oddíl SDH Brada - Rybníček děkuje Královéhradeckému kraji za podporu na sportovní činnost v roce 2020.

Reprezentanti SDH Brada - Rybníček děkují Královéhradeckému kraji za podporu na sportovní činnost v roce 2019.

Mladí hasiči Brada-Rybníček vás vítají na svoji webové prezentaci. Kde jak doufáme, najdete spousty zajímavých věcí, informací jak o naši historii i o současnosti.

Od roku 2016 již nepořádáme dětskou soutěž,,o vodníčka z Rybníčka"